Vizyonumuz

Parıltım Yemek olarak toplam kalite standartlarımızdan ödün vermeden; sürdürülebilir büyüme ile; en çok tercih edilen ve akıllarda kalan yemek şirketi olmak istiyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize evlerindeki lezzeti sunmayı hedefliyoruz. Seçkin menüleri, yüksek kaliteyi ve ayrıcalıklı hizmetimizi ekonomik bütçelerle sofralarınıza taşıyoruz. Aynı zamanda, ülkemize ve dünyaya duyarlılık önceliğimiz.

İK Banner: Parıltım Yemek olarak insan kaynağının şirket değerimizdeki en önemli güç olduğunun farkındayız. Çalışanlarımızın sürekli gelişimi, insan kaynakları politikamızın önceliğidir. Siz de bu ailenin bir bireyi olabilirsiniz. Başvuru için tıklayınız.

Değerlerimiz

– Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz ile birlikte hazırladığımız menülerimizde, onların istekleri doğrultusunda beslenmeye uygun çözümler üretiriz. Memnuniyeti her zaman üst seviyelere çıkarmak ve sürdürmek önceliğimizdir. Düzenli olarak uyguladığımız Müşteri Memnuniyeti Anketleri ile hizmet kalitemizi ölçer ve daima mükemmeli hedefleriz.

– İzlenebilir Gıda Politikası

Sunduğumuz tüm gıdalar, tedarikten servise kadar her aşamada kalite departmanımız tarafından denetimden geçer. Kalite ve gıda güvenliği politikalarımız ile gıda üretiminde sıfır riski amaçlıyoruz.

– Tedarikçiler ile Birlikte Büyüme

İhtiyaçlarımızı tedarikçilerimizle şeffaf olarak paylaşır, rekabete yer vermeden işbirliği içerisinde, birlikte büyürüz.

– Topluma ve Çevreye Duyarlılık

Çevreci anlayışımız ile sürdürülebilir üretim ve tüketimi amaçlamaktayız. Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak yer alıyoruz.

– Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele

Yolsuzluk eylemlerine sıfır tolerans göstermekteyiz ve şirket içerisindeki kontrol mekanizmaları ile sürekli denetimler gerçekleştirmekteyiz.

– Çalışanlarımıza Saygı

Çalışanlarımıza karşı tüm yasal sorumluluklarımızı yerine getirmenin yanı sıra onların kişisel gelişimi için her türlü desteği sağlıyoruz. Kariyer planlamalarını, İnsan Kaynakları ekibimiz ile birlikte yapıyoruz.