33 Yıllık Gelenek Devam Ediyor.

Atacan Eğitim Kurumları olarak 1989 yılında ‘‘Her Şey Sevgiyle Başlar’’ mottosuyla başladığımız eğitim yolculuğumuz, geleceğin ışıklarını yetiştirmek için ilk günkü heyecan ve umutla devam etmektedir.

Okul, sadece sınava hazırlayan bir kurum değildir. Okul, gelecek nesilleri hayata hazırlayan canlı bir kurumdur ve de modern eğitim felsefesine göre bizatihi hayatın kendisidir. Bir okulun en önemli işlevi akademik başarının yanı sıra sanatsal, bilimsel, sportif, kültürel değerleri benimseyen, çevre bilinci gelişmiş öğrenciler yetiştirmektir.

Modern eğitim yöntem ve tekniklerini kullanan deneyimli uzman öğretmenlerimizle, güçlü altyapımızla, dört temel dil becerisini kazandıran yabancı dil  eğitimimizle, Atacan Spor Derneğinin öğrencilerimizin sportif yönlerini güçlendirmesiyle, Atacan Sanat Derneğinin öğrencilerimizin sanatsal ve kültürel yönlerini geliştirmesiyle Atacan Eğitim Kurumları olarak anaokulundan üniversiteye kadar hayatta başarı elde etmiş bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Atacan Eğitim Kurumları olarak 33 yıldır amacımız daha iyi bir dünya için ‘‘sorgulayan, mutlu olan, bilime değer veren, üretmekten çekinmeyen, sportif, sanatsal alanlarda kendini gösterme fırsatı bulmuş, tüm dünyayla entegre olan, sosyal becerileri yüksek, çalışmaktan yorulmayan, Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında olan bireyler” yetiştirmektir.

Atatürk ilke ve inkılaplarının izinde, geleceğimizde, ülkemizin yarınların aydınlıklar içerisinde olmasında, 33 yıldır ‘‘Her Şey Sevgiyle Başlar’’ mottosuyla yola çıktığımız bu kutlu yolculuğa tüm insanlığa hizmet etmek için devam edeceğiz.

Funda BAYRAMOĞLU

Ortaokul ve Lise Müdürü