Değerli Velilerimiz,

Eğitimde doğru hedefler belirlemek ve o hedefler doğrultusunda bireyleri hayata hazırlamak hiç şüphesiz biz eğitimcilerin en birincil görevlerindendir. Demokratik  bir okul ortamı oluşturarak öğrencilerimizin demokrasiyi benimseyip paylaşımcı ve işbirliğine dayalı çalışmalarını desteklemek onlara kazandırmak istediğimiz en önemli evrensel değerlerimizdendir.

Dünyaya hükmetmek, söz sahibi olabilmek ve hepsinden önemlisi tarihe yön verebilmek gelecek nesillerin üstlenmek zorunda olduğu sorumlulukların başında  gelmektedir. Öğrencilerimizin okul ile günlük yaşam arasında güçlü bir bağ kurarak ve de kişisel gelişimlerini en üst seviyede gerçekleştirerek bu hedeflere  varacaklarına olan güvenimiz tamdır.

Bu bağlamda Özel Atacan Eğitim Kurumları olarak kaliteli eğitim-öğretim faaliyetlerini bundan sonraki yıllarda da sürdürmeye kararlıyız. Çağdaş ve Atatürkçü  eğitim anlayışı ile oluşturduğumuz eğitim programlarımızla her geçen yıl biraz daha büyümekte ve eğitim dünyası içindeki bilinirliğimizi arttırmaktayız. 

Eğitim fark yaratır ve hayat boyu devam eden bir süreçtir .Unutmayınız ki geleceğimiz milli, manevi ve toplumsal değerlerini yaşayan ve yaşatan nesillerle var olacaktır. Bu sebeple sorumluluğumuz büyük ve görevimiz hiç de kolay değil ancak öğrencilerimizin hayatlarında her geçen gün yeni bir başlangıç yapabiliyorsak ne mutlu bizlere.. 

Ayakları üzerinde durabilen, milli ve manevi değerlerine her zaman sahip çıkan ve sevgiyle yetişen bir nesil oluşturmak dileğiyle, sevgiyle kalın…

Banu DÖNMEZ
Anaokulu ve İlkokul Müdürü