Anaokulu

Her sene geleneksel hale getirdiğimiz kitap fuarımız bu sene de oldukça çoşkulu ve birbirinden güzel etkinliklerle geçti. Kitap fuarımızın ilk gününde yazarımız Işık Öğütçü, lise öğrencilerimiz ile gerçekleştirdiği söyleşide Orhan Kemal ve eserleri, yazarlık serüveni, Nazım Hikmet’le tanışması konularında ...
‘Velim Öğretmenim Oldu’ etkinliğimizde öğrencimiz Günay Doğa KOCAOĞLU’nun annesi Büşra KOCAOĞLU konuğumuz oldu. Etkinliğimize Büşra hanımın kendisini tanıtması ve öğrencilerimizle tanışmasıyla başladık. Büşra hanım, öğrencilerimize seçtiği hikaye kitaplarını okudu. Bu güzel etkinlik için velimize çok teşekkür ederiz.
‘Velim Öğretmenim Oldu’ etkinliğimizde öğrencimiz Ayşe Beril AKSAY’ın annesi Eda AKSAY konuğumuz oldu. Etkinliğimize Eda hanımın kendisini tanıtması ve öğrencilerimizle tanışmasıyla başladık. Eda hanım, getirdiği ‘Sukulent’ bitkilerinin özellikleri ve nasıl yetiştirildikleri hakkında bilgi verdi. Ardından öğrencilerimizle birlikte ‘Sukulent’ bitkilerinin ...
Her damlası değerli, her damlasında hayat var. Suyu tasarruflu kullanmak ve su kaynaklarını korumak hepimizin görevidir. Atacan anaokulu öğrencileri 22 Mart Dünya Su Günü’nü Mavi renk kıyafetler ile kutladılar.
‘Velim Öğretmenim Oldu’  etkinliğimizde,  öğrencimiz Meryem İŞSEVEN’İn  annesi Tülay  hanımı  sınıfımızda ağırladık. Velimiz , öğrencilerimizle ‘Empati ve Duygularımız ’konuları hakkında sohbetler ederek,konu ile igili resim çalışması yaptıran değerli velimize teşekkür ederiz.
‘’Velim Öğretmenim Oldu’’ Etkinliğimizde öğrencilerimizden Mehmet Asaf Cennet’in annesi ve babası değerli velilerimiz Yasemin Cennet ve Ali Burak Cennet öğrencilerimizle birlikte deniz yıldızı şeklinde tahta süsleme boyadılar ve kitap okudular. Katkılarından dolayı velilerimize teşekkür ederiz.
Velim Öğretmenim Oldu Etkinliğimizde öğrencilerimizden Beliz Mataracı’nın annesi değerli velimiz Tuğba Kılıçoğulları öğrencilerimizle birlikte sabun yaptı. Katkılarından dolayı velimize teşekkür ederiz.
‘Velim Öğretmenim Oldu’ etkinliğimizde öğrencimiz Kemal Ege KARAER’in  annesi Gamze KARAER konuğumuz oldu. Etkinliğimize Gamze hanımın kendisini, mesleğini tanıtması ve öğrencilerimizle tanışmasıyla başladık. Gamze hanım, meslek tanıtımında bankacılık mesleğini oynattığı eğlenceli ‘Bankacılık Oyunu’  ile öğrencilerimize anlattı. Bu güzel etkinlik ...
‘Velim Öğretmenim Oldu’  etkinliğimizde,  öğrencimiz Bade Başer’in  annesi Seda hanımı  sınıfımızda ağırladık.  Kitap okuyarak hayvanlar hakkında bilgiler paylaşıp,maske etkinliği yaptıran ve etkinlik sonrasında kurabiye süprizi  ile bizlerle birlikte olan değerli velimize  teşekkür ederiz.